Seznam našich dodavatelů

ARA


Ara klade nejvyšší důraz na kvalitu a perfektně padnoucí tvar

  • módní obuv za dostupné ceny
  • vysoký standard kvality prostřednictvím interní a externí kontroly
  • výrobu komponentů (částečně) ve vlastní režii
  • vysoký technologický standard zajišťuje moderní strojový park
  • nejrůznější způsoby zpracování a rozmanitý sortiment
  • používání usní bez obsahu škodlivin, které pečlivě vybrali pracovníci ara
  • mezinárodní kolekce v prodeji v téměř 50 zemích.

Použití nejmodernějších materiálů a nejnovějších výrobních metod zaručují stálou a spolehlivou kvalitu za přijatelnou cenu. U většiny modelů nabízí značka Ara celé i poloviční velikosti od 35 do 43 (2? až 9). Další předností je nabídka obuvi i v širších velikostech H a H1/2 a zejména v zimním období nabídka kozaček s velikostí lítek od S po XXL.

RIEKER


Všechny výrobky RIEKER jsou koncipovány především pro chůzi, ale i stání a sezení. Díky ojedinelé konstrukci a speciálním komponentům zaručují minimální hmotnost, nejvyšší možnou průžnost, optimální absorbci nárazů při chůzi i maximální vnitřní prostor.

AEROSOLES


Aerosoles je velmi populární značkou, která dobyla americký trh s obuví a celosvětově expanduje. Byla založena roku 1987 v Edison, New Jersey. Aerosoles patří do řady vysoce kvalitní obuvi, která vám slibuje nejen moderní design, ale i pohodlí, které se výrazně odlišuje od jiných značek.

TAMARIS


Značka Tamaris patří mezi jednu z nejdynamičtějších v oblasti módy. Díky svému vždy modernímu designu, kvalitě použitých materiálů i dostupné ceně se stala tato značka v České republice velmi oblíbenou. Přidanou vlastností této obuvi je systém Anti Shokk, který tlumí nárazy při chůzi až o 50% a odlehčuje tak znatelně páteř, plotýnky a klouby. www.antishokk.com

Marco Tozzi

Marco Tozzi vyvolává dojem italské značky obuvi, ale v zásadě se jedná o německou firmu, která tuto značku dodává na náš trh. Vzhled je velmi moderní v široké škále užití obuvi i použitých materiálech.

Carinii

Tato značka se na našem trhu od revoluce dobře etablovala a získala pověst dobře propracované obuvi s vždy trendovým a občas i netradičním vzhledem. Jedná se o velmi kvalitní polskou obuv, která je z vnějšku i zevnitř kožená.

Kacper

Netradiční a občas velmi extravagantní vzhled je specifický pro tuto polskou značku. Často bývá zaměňována se značkou Eject, jen její cena je pro Vás někdy až o polovinu dostupnější. Vždy je kladen důraz na dobré propracování a celkovou komfortnost. Svršek i celý vnitřek obuvi je vyráběn z kvalitní kůže a většinou je usazen na zvýšené podešvi, která zaručuje větší pružnost a tlumí nárazy.

Deska e Libera

Pokud hledáte elegantní business lodičku s vyšším leskem, pak bude zajisté Vaše volba směřovat k této značce. Tato lodička bude vždy na noze vypadat velmi luxusně a draze. Vyšší lesk obuvi dodává zvolený materiál jímž je jehněčí kůže.

Caprice

Elegance spojená s komfortností, tak by se dala popsat značka Caprice. Výborné propracování stélky, kde výrobce poukazuje na přidanou hodnotu, kterou nazývá "walking on air" doslova chození po vzduchu. Došlap je v této stélce nejen měkký, ale i vás tato stélka částečně při chůzi masíruje. Jedná se o celokoženou obuv s odpruženými podpatky. Systém odpružení "antishockk" spočívá v tlumení nárazů o 50% při došlapu. www.antishokk.com


AZALEIA

GINO VENTORI

JOE SANCHEZ

TEN POINTS

GABOR

KARYOKA

Macanna

Jako jeden z mála českých obchodů s obuví jsme schopni Vám nabídnout originální pantofle, mokasínky a balerýny od firmy Macanna z Británie. Tyto boty zdobí pruhy různých barev - s tím, že každá bota je pruhovaná jinak. Vždy se však jedná o vkusnou kombinaci barev, která k sobě vzájemně krásně ladí. Tuto obuv si nemůže pořídit každý, protože je vhodná zejména pro výrazné osobnosti.

Clarcs