Vítejte na stránkách obuvi Šotek

Vaší kvalitní obuvi v centru Prahy, Litoměřic a Kladna!

Obuv Šotek je mladou rodinnou firmou, která však těží z mnohaleté obuvnické minulosti. Naším cílem je nabízet obuv širokého sortimentu a cenového rozpětí. Věříme, že z našich více než 250 vzorů si vybere skutečně každý zákazník. A tím myslíme nejen dámskou, ale také pánskou kolekci. Samozřejmostí je prodej doplňkového sortimentu - od krémů po kabelky.


Máme velmi jednoduché poslání:

"Nabízet kvalitní obuv a maximálně vycházet vstříc zákazníkovi". To se projevuje především v naší každodenní péči o sortiment a snaze neustále hledat zajímavé vzory, které jinde budete hledat jen těžko - příkladem může být naše zastoupení  značky Macanna shoes. Samozřejmě však nabízíme velmi široký sortiment zavedených značek.

Díky proškolenému a profesionálnímu personálu jsme schopni vždy odborně poradit a pomoct s výběrem a užitím obuvi pro jakkoli specifickou nohu. Setkáte se u nás s milým prostředím, kde naším hlavním krédem není za každou cenu prodat, ale nalézt botu, která bude přesně splňovat požadavky zákazníka na ni kladenou a lidově řečeno bude z ní nadšený. Když od nás odchází nadšený zákazník je to pro nás určitou odměnou a signálem, že to co děláme smysl má.

Jsme členy mezinárodní společnosti GARANT SCHUH + MODE AG umožňující nám zorganizovat dodávky z celého světa.Těšíme se s Vámi na shledanou v našich prodejnách.

Zaměstnanci Obuvi Šotek