Praha - Francouzská


Obuv Šotek, Francouzská 2, 120 00 Praha 2

Otevírací doba: Po - Pá 9 - 19, So 9 - 12

Otevírací doba přes letní prázdniny: Po - Pá 9.00 - 18.00, Sobota - zavřeno

Vedení prodejny:Petra Pátková a David Kořínek

Email: francouzska2@obuvsotek.cz

Mobil: 735 752 684

V této prodejně se také nachází centrála internetového obchodu www.obuvsotek.cz

Nejkratší cesta k nám: Zastávka autobusu číslo 135 Náměstí míru, zastávka metra trasy A Náměstí míru


V naší příjemné prodejničce menších rozměrů se setkáte s neobyčejným výběrem kvalitní obuvi. Na této adrese se též můžete nechat inspirovat extravagancí a trendy obuvi méně známých značek ve velkém spektru barev stejně jako luxusní a nadčasovou módou od oblíbených výrobců.

S velikou trpělivostí a láskou pro Vás vybíráme každoročně to nejlepší, co vnímáme jako nejlepší. Máme nejširší výběr obuvi RIEKER v České republice. Vybíráme vzory ze zahraničních kolekcí a tak u nás narazíte na Riekery, které nikde jinde nenajdete.

Již tradičně prodáváme TAMARIS a CAPRICE kde vybíráme ze vzorů opatřených odpruženými podpatky ANTISHOCK a vyměkčenými stélkami TOUCH IT.

Jako třešničku na dortu dovážíme portugalskou obuv značky SOFTINOS. Tyto boty se vyznačují neuvěřitelnou měkkostí a lehkostí, jsou netradiční a zajímavé!

Obuv značky FLY je originální, pevná, bytelně ušitá a krásně barevná! Její kolekci stále rozšiřujeme včetně kabelek FLY.

Máme rádi švédskou značku TEN POINTS, výráběnou v Portugalsku. Je to jako domácí koláč. Tyto boty jsou ruční prací lidí, kteří si doslova hrají s výrobou. Obuv vydrží několik sezón, je krásně barevná, pevná a jiná.

Celoročně na této prodejně prodáváme odvážné, barevné a z našeho pohledu " frčné " boty. Máme zde šikovné a laskavé prodavačky, které jsou připravené pomoci jak s výběrem, tak s radou a k tomu jsou ještě trpělivé a milé!

Děkujeme Vám za Vaši přízeň, jsme tu s Vámi již 25 let!

Vaše komentáře a připomínky nejen k internetovému obchodu, ale i k tomu kamenému můžete poslat na: pavlamachyt@volny.cz

Jménem Obuvi Šotek se na Vás na této adrese budou těšit

Petra Pátková a David Kořínek