Praha - Pasáž Oasis


Obuv Šotek, Pasáž Oasis - Sokolovská 17, 182 00 Praha 8

Otevírací doba: Po, Út, Pá 9 - 18, St - Čt 9 - 19, So - ZAVŘENO

Email: sotekoasis@tiscali.cz

Mobil: 735 752 680

Jak se k nám nejlépe dostanete: zastávka metra trasy C, B Florenc, zastávka autobusu číslo 135 Florenc

 


Na této adrese jsme se rozhodli prodávat prémiové značky našemu srdci nejmilejší, tj. vylepšené technologie, vynikající zpracování, luxus, pohodlí a vzhled.

Dále firmu CAPRICE, boty doslova nabité vlastnostmi ( odpružené podpatky tzv. ANTISHOCK, vyměkčené stélky TOUCH IT ).

GABOR je celosvětová značka, již tradičně osvědčená, která představuje komfort, jemné, perfektní provedení a má další vynikající vlastnosti. Do obuvi této značky se dají obout všechny věkové kategorie.

Nově zavedená, španělská značka HISPANITAS je příjemným osvěžením naší kolekce. Je to luxus kombinovaný s nadpozemsky jemným zpracováním. Stélky jsou extra vyměkčené a boty úžasně pohodlné!

Firma ARA je velmi známá již osvědčená značka, která se vyznačuje úžasnou kvalitou provedení a jako jedna z mála vyrábí různé šíře obuvi : F, G, H a K. ( " F " je neužší, " K " nejširší ).

Naší srdeční záležitostí už 20 let je obuv PIKOLINOS, kterou pokládáme za španělskou obuvnickou " jedničku ". Nádhera, kvalita, barevnost a pohodlí!

Značka CLARKS je na této adrese nejrozšířenější. Prodáváme ji dnes ve všech našich obchodech. Ale zde je to naplno a jdeme i do odvážných modelů a barev! Milujeme tuto značku, kterou zastupuje poctivá anglická firma, která neustále rozvíjí, vymýšlí a zlepšuje... Je to dobrý pocit, když nám lidé chodí dávat zpětnou vazbu v podobě:  ,, CÍTÍM SE SKVĚLE, NIC MNE NEBOLÍ A DĚKUJI ZA ÚŽASNOU OBSLUHU ".

A to je ten důvod proč nás naše práce stále naplňuje. Je to jednoduché, naši zákazníci přesně poznají kdo je chce prostě jen dobře obout a vymyslet tu správnou botu, která bude nejen krásná, bude dobře sedět ale bude také ta " BOMBA " a ta oblíbená součást mého - našeho " JÁ ".

My děkujeme všem našim zákazníkům z celého srdce a připomínáme: Jsme tu s Vámi již 25 let!

Vaše komentáře a připomínky nejen k internetovému obchodu, ale i k tomu kamenému můžete poslat na: pavlamachyt@volny.cz

Jménem Obuvi Šotek se na Vás na této adrese bude těšit Irena Beránková

 

 


Fotogalerie Oasis

Obrázek Obrázek Obuv Šotek - pasáž Oasis ObrázekVolejte +420 222 938 550