Praha -  Pasáž Oasis - Sokolovská 17, 186 00 Praha 8

Otevírací doba: Po, Út, Pá 9 - 18, St - Čt 9 - 19, So - ZAVŘENO
Otevírací doba přes letní prázdniny: Po - Pá 9.00 - 18.00


Email: sokolovska17@obuvsotek.cz


Mobil: 735 752 680
Jak se k nám nejlépe dostanete: zastávka metra trasy C, B Florenc, zastávka autobusu číslo 135 FlorencNa této adrese jsme se rozhodli prodávat prémiové značky našemu srdci nejmilejší, tj. vylepšené technologie, vynikající zpracování, luxus, pohodlí a vzhled.
Firmu CAPRICE, boty doslova nabité vlastnostmi ( odpružené podpatky tzv. ANTISHOCK, vyměkčené stélky TOUCH IT ).


GABOR je celosvětová značka, již tradičně osvědčená, která představuje komfort, jemné, perfektní provedení a má další vynikající vlastnosti. Do obuvi této značky se dají obout všechny věkové kategorie.


Nově zavedená, španělská značka HISPANITAS je příjemným osvěžením naší kolekce. Je to luxus kombinovaný s nadpozemsky jemným zpracováním. Stélky jsou extra vyměkčené a boty úžasně pohodlné!

Naší srdeční záležitostí už 20 let je obuv PIKOLINOS, kterou pokládáme za španělskou obuvnickou " jedničku ". Nádhera, kvalita, barevnost a pohodlí!

Proč nás naše práce stále naplňuje? Je to jednoduché, naši zákazníci přesně poznají kdo je chce prostě jen dobře obout a vymyslet tu správnou botu, která bude nejen krásná, bude dobře sedět ale bude také ta " BOMBA " a ta oblíbená součást mého - našeho " JÁ ".

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Jsme tu s Vámi již 30 let!!!

Vaše komentáře a připomínky nejen k internetovému obchodu, ale i k tomu kamenému můžete poslat na: eshop@obuvsotek.cz

 

Jménem Obuvi Šotek se na Vás na této adrese bude těšit Irena Beránková

 


Obrázek Obrázek Obrázek