Praha - Seifertova


Obuv Šotek, Seifertova 19, 130 00 Praha 3

Otevírací doba přes letní prázdniny od 4.7.2020 do 29.8.2020: Po - Pá 9.00 - 18.00 , So - zavřeno

Otevírací doba: Po - Pá 9 - 18, So 9 - 12

Vedení prodejny: Slávka Chmelíková

Email: seifertova19@obuvsotek.cz

Mobil: 735 752 683

Nejkratší cesta k nám: zastávka autobusu číslo 135 Náměstí Winstona Churchilla nebo zastávka tramvaje číslo 26, 5, 9 Husinecká


OBUV DÁMSKÁ A PÁNSKÁ

Naše v pořadí první otevřená prodejna v Praze.

Naší klientelou zde jsou opravdu stálí zákazníci, kterým tímto upřímně děkujeme.

Postupně jsme z velmi odvážných kousků zakotvili na opravdu širokém výběru obuvi značky RIEKER, kterou vybíráme z české, skandinávské, německé a ruské kolekce.

Snažíme se vybrat to nejzajímavější z firmy ARA cenově a kvalitativně. Využíváme možnosti výběru šíří F, G, H, K tak, aby i široká a naopak i úzká noha mohla být obuta.

Tradičně máme poměrně široký výběr firmy TAMARIS a CAPRICE. Těšíme se z vlastností a stále lepším komfortem nabízených vzorů. Zde je úžasná např. ta možnost, že zimní kozačky lze zakoupit v několika šířích lýtek : XS, G, XL, XXL. Vzory jsou často nadčasové, krásné, jednoduché a vypracované.

Specialitou této prodejny je velmi dobrá nabídka již osvědčených vzorů firmy CLARKS. Pohodlné lodičky BOMBAY LIGHTS ( dělají krásné, dlouhé nohy ) a spíše " kalhotovky " vzor FUNNY DREAM jsou tak pohodlné, že je pro svůj vynikající odprodej objednáváme již ve všech dostupných barvách.

Nedílnou součástí nabídky jsou také pánské boty. Prodej stále rozšiřujeme a vylepšujeme. Z nejprodávanějších dodavatelů pánských bot jsou RIEKER, JOSEF SEIBEL, CLARKS a BUGATTI.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Jsme tu s Vámi již 25 let!!!

Vaše komentáře a připomínky nejen k internetovému obchodu, ale i k tomu kamenému můžete poslat na: pavlamachyt@volny.cz

Jménem Obuvi Šotek se na Vás na této adrese budou těšit

Slávka Chmelíková a Ivana Drašnarová

 


Fotogaleire Seifertova

Obuv Šotek - Seifertova Obuv Šotek - Seifertova Obuv Šotek - Seifertova Obuv Šotek - Seifertova Obuv Šotek - Seifertova Obuv Šotek - Seifertova