Praha - Sokolovská 34

Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 18:00, So 9 - 12

Otevírací doba přes letní prázdniny: Po - Pá 9.00 - 18.00 , So - zavřeno

Email: sokolovska34@obuvsotek.cz

Mobil: 735 752 681

Jak se k nám nejlépe dostanete: zastávka metra trasy C, B Florenc, poté pár kroků Sokolovskou ulicí směrem na Palmovku. Prodejna se nachází hned za železničním viaduktem.


V rohové prodejně již tradičně nabízíme obuv značky RIEKER v celém rozsahu, tj. česká, skandinávská, německá i ruská kolekce. Máme nejobsáhlejší výběr v České republice co se týká vzorů.

Dále tato prodejna nabízí to nejlepší z kolekce TAMARIS a CAPRICE. Dbáme na to, aby modely, které vybíráme obsahovaly přidanou hodnotu v podobě systému TOUCH IT - vyměkčených stélek a odpružených podpatků tzv. ANTISHOCK.

V poslední době jsme obnovili spolupráci se společností ROMULO BENEDI španělskou firmou, která vyrábí obuv JUNGLE. Krásná práce, barevnost a nápaditost...

Mezi naše lásky patří firma Ragazza, která vyrabí batohy, kabelky a peněženky od značky Zwei.

Na zahraničních veletrzích neustále vybíráme zajímavé dodavatele. Naším měřítkem není jen vzhled a nápad, ale také pohodlí a komfort. Proto se do našich prodejen dostává nové, neotřelé zboží, které je od nových firem. Každopádně budeme stále vymýšlet pro Vás, naše zákazníky to, co z našeho pohledu je zajímavé, kvalitní a pěkné. Baví nás to a snad je to i na našich prodejnách vidět!! Máme zde šikovné a laskavé prodavačky, které jsou připravené pomoci jak s výběrem, tak s radou a k tomu jsou ještě trpělivé a milé!

 

Jsme tu s Vámi již 30 let!!!

Vaše komentáře a připomínky nejen k internetovému obchodu, ale i k tomu kamenému můžete poslat na: eshop@obuvsotek.cz

 

Jménem Obuvi Šotek se na Vás na této adrese budou těšit

Pavla Zouzová a Michal Kuřina